InsERT S.A.

Rok 2001

Gru
21
2001

Fotorelacja ze spotkania dystrybutorów

7 grudnia 2001 r. odbyło się kolejne spotkanie dystrubutorów firmy InsERT. Przedstawiono na nim plany Insertu na rozpoczynający się właśnie sezon oraz nowe programy firmy - Przelewy 2, Rewizora 3, mikroSUBIEKTA dla DOS i dla Windows oraz Skarbnika 2 i Skarbnika CE. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania.

Gru
19
2001

Rewizor 3 już w sprzedaży

Rewizor 3

Od 1 stycznia 2002 r. zacznie obowiązywać znowelizowana Ustawa o rachunkowości. Wychodząc naprzeciw wymogom nowej ustawy, firma InsERT przygotowała kolejną już edycję Rewizora dla DOS, Rewizora 3. Jest to nowa, ulepszona wersja znanego i sprawdzonego systemu, umożliwiającego prowadzenie pełnej księgowości. Program jest wzbogacony o wiele istotnych funkcji. Więcej informacji znaleźć można na specjalnej stronie.

Gru
17
2001

Rozpoczynamy sprzedaż mikroSUBIEKTA

17 grudnia rozpoczynamy sprzedaż naszego najnowszego programu - mikroSUBIEKTA. Jest to uproszczony system sprzedaży, przeznaczony dla małych przedsiębiorstw handlowo-usługowych. Wyposażony został w funkcje umożliwiające obsługę kartotek towarów, usług i kontrahentów oraz dokumentów sprzedaży. Więcej informacji znajdziecie Państwo na specjalnej stronie.

Gru
07
2001

Premiera Skarbnika 2

Skarbnik 3

Mamy przyjemność poinformować, że skierowaliśmy do sprzedaży program Skarbnik 2 - Twój budżet domowy, nową edycję systemu do ewidencjonowania i kontroli stanu finansów rodziny. Skarbnik 2 został rozszerzony o wiele nowych funkcji, m.in. obsługę kont typu lokata i kredyt, rozliczanie karty debetowej i ścisłe powiązanie karty płatniczej z kontem bankowym. Program doskonale współpracuje z systemem przeznaczonym na komputery typu Pocket PC - Skarbnikiem CE. Więcej informacji znajdziecie Państwo na odpowiedniej stronie oraz w serwisie http://www.skarbnik.pl.

Gru
05
2001

Konferencja dla głównych księgowych w Lublinie

Nasz autoryzowany partner regionalny, firma Aga-Soft 2 zaprasza na konferencję poświęconą zmianom w ustawie o rachunkowości w 2002 r. Konferencja odbędzie się 10 grudnia 2001 w Lublinie. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną również najnowsze systemy finansowo-księgowe firmy InsERT, a także zmiany związane z rozwojem tych systemów. Więcej informacji na temat konferencji znaleźć można na specjalnej stronie.

Lis
30
2001

Nowa wersja Przelewów już w sprzedaży

Przelewy 2

Miło nam poinformować, że nowa wersja systemu do drukowania przelewów - Przelewy 2 - jest już dostępna w sprzedaży. Program świetnie sprawdza się jako system samodzielny, ale może również współpracować z systemami Insertu. Nową wersję programu wzbogacono m.in. o funkcję drukowania przelewów ZUS oraz rozszerzone możliwości dostosowywania parametrów wydruku, w tym opcję drukowania z trafianiem w kratki formularza. Więcej informacji znajdziecie Państwo na specjalnej stronie.

Lis
19
2001

Spotkanie dla dystrybutorów

Zapraszamy Państwa na specjalne spotkanie dla naszych dystrybutorów. Wszystkie informacje na jego temat znajdziecie Państwo na specjalnej stronie. Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Lis
06
2001

Skarbnik CE już w sprzedaży

Skarbink CE

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy sprzedaż programu Skarbnik CE - kieszonkowy doradca finansowy. Jest to "mała" wersja programu Skarbnik - Twój budżet domowy, przeznaczona do zainstalowania na przenośnych komputerach typu Pocket PC. Stworzyliśmy go po to, aby każdy, kto posiada dużego Skarbnika, mógł podczas zakupów, wyjazdów służbowych, a nawet na wakacjach kontrolować stan swoich finansów. Szczegółowe informacje znaleźć można na odpowiedniej stronie oraz w serwisie WWW poświęconym programom Skarbnik pod adresem http://www.skarbnik.pl.

Paź
25
2001

Wersja specjalna Rewizora dla Windows

Rewizor

Od 1 stycznia 2002 r. zacznie obowiązywać znowelizowana Ustawa o rachunkowości. W związku z tym przygotowaliśmy specjalną wersję naszego systemu finansowo-księgowego dla środowiska graficznego, która zawiera liczne zmiany dostosowujące go do wymogów ustawy. Rewizor dla Windows w wersji specjalnej kosztuje jedynie 100 zł netto.

Wrz
10
2001

Pakiet dla menedżerów - specjalna oferta Insertu

Zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej specjalnej, jesiennej oferty. Od 11 września do 31 października br. InsERT Sp. z o.o. oferuje w sprzedaży dwa atrakcyjne pakiety oprogramowania. Pierwszy z nich obejmuje: Subiekta 4 MEGA lub Subiekta dla Windows wraz z systemem wspomagania decyzji Analityk w cenie 900 zł netto. W skład drugiego pakietu promocyjnego wchodzą: Rewizor 2 lub Rewizor dla Windows oraz także program Analityk - wszystkie systemy za jedynie 1300 zł netto. Zapraszamy do skorzystania z naszej ciekawej propozycji.

Sie
23
2001

Wersja 1.09 programu Subiekt 4 MEGA

Suniekt 4 MEGA

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z nową wersją systemu Subiekt 4 MEGA (rozszerzenie systemu obsługi sprzedaży). Jest już dostępna w sprzedaży. Zgodnie z życzeniami użytkowników została ona wyposażona w wiele przydatnych funkcji. Najważniejsze z nich to: trzy nowe zestawienia ("Marża wg dostawców", "Towary niechodliwe" oraz "Sprzedaż wg kategorii") oraz obsługa nowych, posiadających homologację urządzeń zewnętrznych. Wersja 1.09 programu została zapisana na dyskietkach oraz płycie CD-ROM. Wersja nagrana na CD daje również możliwość skopiowania ulepszenia na dyskietki.

Sie
23
2001

Rozwiązania autorskie

Rozwiązania autorskie to kolejny przykład wzajemnej współpracy Insertu z dystrybutorami. Na firmowych stronach WWW udostępniliśmy specjalne miejsce, w którym znajduje się baza danych zawierająca rozwiązania proponowane przez użytkowników. Znajdują się w niej przykłady programów, które wspomagają pracę systemów Insertu, przede wszystkim popularnego Subiekta. Propozycje te mają charakter całkowicie autorski, to znaczy że InsERT nie ingeruje w żaden sposób w istotę tych rozwiązań. Warto również podkreślić, że zamieszczenie każdego zgłoszonego programu, krótkiej jego charakterystyki (w tym ceny i autora) jest całkowicie bezpłatne. W ten sposób InsERT stara się wspomóc działalność swoich dystrybutorów i jednocześnie pozwolić użytkownikom na zwiększenie funkcjonalności naszych systemów. Zachęcamy do odwiedzenia bazy rozwiązań autorskich.

Sie
20
2001

Spotkanie w Lublinie

Serdecznie zapraszamy Państwa na bezpłatne spotkanie organizowane przez firmę Softmar z Lublina. Odbędzie się ono 27 sierpnia br. w Zajeździe pod Kasztanami w Lublinie przy ul. Krężnickiej 94a - początek o godzinie 9.00. Spotkanie zostanie poświęcone programom Insertu i będzie miało charakter szkoleniowo-marketingowy. Podczas niego zaprezentujemy Państwu nasz system wspomagania decyzji Analityk oraz nowości w Subiekcie dla Windows, Rachmistrzu dla Windows oraz Rewizorze dla Windows, a także w programach pracujących w środowisku DOS. Więcej informacji na temat spotkania znajdziecie Państwo na osobnej stronie.

Lip
26
2001

InsERT na konferencji Microsoft Fusion 2001

InsERT w dniach 13-16 lipca uczestniczył w konferencji Microsoft Fusion 2001, która odbyła się w Anaheim, w Kaliforni. W spotkaniu przeznaczonym dla certyfikowanych partnerów Microsoft wzięło udział ponad 5000 osób z całego świata (w tym 30 osób z Polski). Uczestnicy konferencji mogli zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami promowanymi przez Microsoft (m.in.: Microsoft Office XP, Microsoft Windows XP, platforma .NET), a także z planami na przyszłość. Uczestnictwo w konferencji pozwoli nam m.in. w lepszy sposób planować rozwój technologiczny naszych produktów. W czasie spotkań z przedstawicielami Microsoftu (w tym z Billem Gatesem) podkreślano ogromną rolę, jaką w budowaniu strategii .NET odgrywać będą partnerzy Microsoftu. Podczas konferencji przedstawiciele Insertu zostali również zaproszeni na specjalne, zamknięte spotkanie dla tych partnerów, którzy osiągnęli poziom Gold.

Lip
24
2001

Analityk i Microsoft Office XP

Analityk

Analityk, nowoczesny system wspomagania decyzji doczekał się uaktualnienia SR1 i w obecnej wersji (1.00 SR1) jest pierwszym w kraju programem pracującym na platformie najnowszego pakietu biurowego Microsoft Office XP. Analityk - oparty na najnowszych trendach związanych z hurtowniami danych (Microsoft SQL Server 2000 Desktop Engine, usługi OLAP, MDAC, MDX DDL) - wymienia dane i w pełni kontroluje Office XP za pomocą OLE Automation i języka VBA. Spośród innych systemów analitycznych tego typu wyróżnia się pod względem ceny (jedynie 800 zł netto), ponieważ umiejętnie wykorzystuje popularny i ogólnie dostępny system Microsoft Excel XP jako warstwę prezentacyjną dla danych.

Lip
18
2001

5 tysięcy sprzedanych Przelewów

Przelewy 2

Miło nam Państwa poinformować, że do 17 lipca br. sprzedaliśmy 5000 programów Przelewy - systemu przeznaczonego do drukowania poleceń przelewu. Program ten pracuje autonomicznie. Może przygotowywać wydruki kolorowe lub czarno-białe na wszystkich typach drukarek, szczególnie laserowych i atramentowych. Współpracuje z najnowszymi wersjami DOS-owych systemów firmy InsERT takich, jak Subiekt 4 MEGA, Rachmistrz 3, Rewizor 2, Gratyfikant 2. Jednocześnie przypominamy, że wszyscy zarejestrowani użytkownicy mają możliwość pobierania bieżącego uaktualnienia programu Przelewy z niniejszych stron WWW.

Maj
30
2001

Skarbnik zwycięzcą w teście Komputer Świata

Zwycięzca jakośćZwycięzca cena/jakość

Nasz sprzedawany od grudnia ubiegłego roku program Skarbnik - Twój budżet domowy potwierdza swą wysoką jakość. W rankingu na najlepsze systemy do prowadzenia budżetu domowego Komputer Świat (nr 12/2001 z 30 maja 2001 r.) po przetestowaniu 5 programów przyznał pierwsze miejsce Skarbnikowi - zarówno w kategorii "Jakość", jak i "Cena/Jakość". W klasyfikacji wyprzedził takie programy, jak: Moje Pieniądze 2001, Microsoft Money 2001 oraz Moje Konto 2001. Warto podkreślić, że przede wszystkim doceniono łatwość obsługi i wielofunkcyjność naszego systemu.

Maj
23
2001

Szkolenie z Fabrykanta

25 maja (w piątek), w godzinach 10.00 - 16.00 odbędzie się szkolenie z Fabrykanta, naszego systemu wspomagania produkcji. Po pozytywnym zaliczeniu kursu jego uczestnicy otrzymają tytuł "Dyplomowany serwisant".

Kwi
10
2001

Infosystem 2001

Infosystem 2001

InsERT Sp. z o.o. serdecznie zaprasza wszystkich do odwiedzenia swojego stoiska podczas trwania XV Międzynarodowych Targów Elektroniki, Telekomunikacji i Techniki Komputerowej Infosystem 2001 w Poznaniu. Targi odbędą się w dniach 24-27 kwietnia. Nasze stoisko o numerze 34 znajdować się będzie w pawilonie nr 5. Na targach Infosystem 2001 zaprezentujemy następujące nowości: wersję 1.04 pakietu firmy InsERT, Skarbnika CE, program Przelewy oraz system wspomagania decyzji Analityk.

Kwi
02
2001

Nowa wersja programu Przelewy

Od początku kwietnia dostępna jest wersja 1.01 programu Przelewy zawierająca niewielkie zmiany. Modyfikacje spowodowane są nowymi wymaganiami stawianymi przez banki. Miło nam poinformować Państwa, że wersję tę można pobrać bezpłatnie z naszych stron WWW.

Mar
16
2001

Microsoft Gold Certified Partner for Software Products

Microsoft Certified Partner

Firma Microsoft przyznała Insertowi tytuł Microsoft Gold Certified Partner for Software Products. Przyznany certyfikat jest dla nas ważnym wyróżnieniem, tym bardziej, że jesteśmy w Polsce jedną z dwóch firm, które osiągnęły poziom Gold w kategorii Software Products. Niewątpliwie otrzymanie tego tytułu zagwarantował Insertowi sukces Analityka. Osiągnięcie poziomu Gold przede wszystkim świadczy o wysokiej jakości tworzonego przez nas oprogramowania. Liczymy również na to, że nowe osiągnięcie zapewni Insertowi zdobycie jeszcze większego zaufania użytkowników programów napisanych w środowisku Windows. Zachęcamy do zapoznania się z informacją prasową na ten temat.

Mar
14
2001

2,5 tysiąca sprzedanych Przelewów

Przelewy

Informujemy, że InsERT Sp. z o.o. od 15 lutego br. sprzedał około 2,500 programów Przelewy. Program Przelewy został stworzony dla środowiska Windows, lecz przeznaczony jest głównie do pracy z systemami DOS-owymi Insertu. Program w pełni wykorzystuje możliwości wydruków graficznych, szczególnie na drukarkach laserowych oraz atramentowych. Może przygotowywać wydruki kolorowe lub czarno-białe. Pracuje automatycznie (graficzny wydruk przelewów z programu dla DOS) z najnowszymi wersjami systemów firmy InsERT takich, jak: Subiekt 4 MEGA, Gratyfikant 2, Rewizor 2, Rachmistrz 3.

Mar
01
2001

Analityk - system wspomagania decyzji

Analityk

1 marca rozpoczęła się sprzedaż naszego systemu wspomagania decyzji wyróżnionego tytułem Microsoft "Certified for Windows 2000 Professional". Analityk to przykład nowoczesnego narzędzia typu OLAP. Jest to system przeznaczony do szybkiej i wielowymiarowej analizy różnego rodzaju danych zgromadzonych w systemach firmy InsERT. Cena programu wynosi 800 zł netto. Szczegółowy opis funkcji Analityka znajduje się na osobnej stronie.

Lut
26
2001

Analityk wyróżniony tytułem Microsoft "Certified for Windows 2000 Professional"

Certified for Windows 2000

26 lutego 2001 roku firma Microsoft poinformowała o wyróżnieniu programu Analityk firmy InsERT Sp. z o.o. tytułem "Certified for Windows 2000 Professional". Tytuł ten oznacza, że aplikacja spełnia rygorystyczne wymagania techniczne; potwierdza przede wszystkim dużą niezawodność, łatwość obsługi i niższe koszty zarządzania. InsERT Sp. z o.o. jest pierwszą w Polsce firmą, której produkt uzyskał tytuł "Certified for Windows 2000 Professional" dla aplikacji typu Desktop. Warto poinformować, że program Analityk znajduje się w gronie 188 aplikacji, a InsERT Sp. z o.o. wśród 95 firm na świecie produkujących oprogramowanie noszące tytuł zgodności z Windows 2000. Zachęcamy do zapoznania się z informacją prasową sporządzoną wspólnie przez firmy Microsoft i InsERT Sp. z o.o.

Lut
20
2001

Microsoft Certified Partner

Microsoft Certified Partner

Microsoft Certified Partner to kolejny prestiżowy tytuł, jaki InsERT Sp. z o.o. otrzymała w ramach programów organizowanych przez Microsoft. Tytuł ten wyróżnia InsERT Sp. z o.o. wśród producentów oprogramowania dla firm w naszym kraju. Wieloletnia współpraca Insertu z firmą Microsoft zapewnia nam czołowe miejsce w gronie elitarnych przedsiębiorstw zajmujących się tworzeniem oprogramowania. Jesteśmy pewni, że zdobyty tytuł umocni stosunki pomiędzy firmą InsERT Sp. z o.o. a Microsoftem, a to z kolei pozwoli na powstawanie nowych, coraz lepszych produktów opartych na najnowocześniejszej technologii.

Lut
15
2001

Przelewy już w sprzedaży

Przelewy

Zgodnie z zapowiedzią od 15 lutego oferta sprzedaży firmy InsERT Sp. z o.o. wzbogaciła się o nową pozycję - program Przelewy. Ten służący do drukowania poleceń przelewów system zyskał już spore zainteresowanie użytkowników. W ciągu zaledwie kilku dni sprzedano już kilkaset jego sztuk. Dodatkowo pragniemy poinformować, że dla zarejestrowanych użytkowników programów dla DOS program będzie dostępny w cenie standardowego ulepszenia, tzn. 35 zł z VAT. Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami naszego nowego produktu.

Lut
08
2001

Przelewy bez problemów

Już 15-go lutego br. InsERT Sp. z o.o. wprowadzi do sprzedaży program o nazwie Przelewy. Program ten jest prostym w użyciu narzędziem pozwalającym drukować polecenia przelewów wg nowych wzorów. Może pracować samodzielnie lub we współpracy z systemami firmy InsERT Sp. z o.o. dla środowiska DOS, m.in.: Subiektem 4 (PLUS/MEGA), Rachmistrzem 3, Rewizorem 2 i Gratyfikantem 2. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem i wersją demonstracyjną produktu.

Sty
05
2001

Analityk - system wspomagania decyzji

Z przyjemnością informujemy, że na XVI Międzynarodowych Targach Komputer Expo 2001, które odbędą się w Warszawie od 23 do 26 stycznia, zostanie zaprezentowana po raz pierwszy wersja beta programu Analityk. Program dostępny będzie w sprzedaży od lutego br. Opis funkcji Analityka oraz przykładowe ekrany znajdą Państwo na osobnej stronie. Dodatkowe informacje dotyczące nowego programu można uzyskać w dziale handlowym firmy InsERT Sp. z o.o., telefonując pod numer 71-348-82-65.

Sty
05
2001

Rewizor 2 z obsługą jednostek sektora finansów publicznych

Informujemy, że jest już dostępna kolejna wersja Rewizora 2, naszego systemu finansowo-księgowego i środków trwałych, w której najważniejszą zmianą jest dodanie obsługi jednostek sektora finansów publicznych (jednostek budżetowych i ich gospodarstw pomocniczych oraz środków specjalnych, zakładów budżetowych, funduszy celowych, instytucji kultury).