InsERT S.A.

Rok 2000

Gru
29
2000

InsERT Sp. z o.o.

Informujemy, że 31 grudnia 2000 roku zakończy swoją działalność firma InsERT Bożena i Jarosław Szawlis. W nowe tysiąclecie InsERT wkracza już jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (w związku z tym od 1 stycznia 2001 roku obowiązująca nazwa firmy to: InsERT Spółka z o.o.). "Nowy" InsERT jest spadkobiercą i kontynuatorem "starego". Przekształcenie ma charakter tylko formalny - oznacza to m.in., że dotychczasowe zasady współpracy z dystrybutorami i partnerami handlowymi nie ulegają zmianie.

Gru
12
2000

Skarbnik już w sprzedaży

Skarbnik

Mamy przyjemność poinformować, że 12 grudnia br. rozpoczęliśmy sprzedaż programu Skarbnik - Twój budżet domowy, naszej nowej propozycji dla użytkowników indywidualnych. System służy do ewidencjonowania i przetwarzania operacji finansowych związanych z budżetem domowym - umożliwia śledzenie i kontrolę stanu finansów rodziny. Jego cena wynosi 80 zł netto. Więcej informacji, możliwość pobrania wersji demonstracyjnej oraz kilka przykładowych ekranów znajdziecie Państwo na osobnej stronie.

Lis
15
2000

Premiera Gratyfikanta 2

Gratyfikant

Z przyjemnością informujemy, że od 15 listopada br. dostępna jest w sprzedaży następna generacja naszego systemu kadrowo-płacowego - Gratyfikant 2. Jego cena wynosi 800 zł, natomiast cena upgrade'u dla dotychczasowych użytkowników została ustalona na 400 zł. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z wersją demonstracyjną.

Lis
13
2000

Stypendia Insertu przyznane

Kontynuując tradycję aktywnego wspierania młodych talentów, InsERT ufundował w tym roku trzy stypendia naukowe. Szósty rok z rzędu otrzymali je najlepsi studenci specjalności SINT Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej. Po raz pierwszy przyznaliśmy również stypendium na Wydziale Gospodarki Narodowej Akademii Ekonomicznej. Więcej informacji.

Lis
06
2000

Certyfikat dla Subiekta i Rewizora dla Windows

Zgodny z Systemem Bankowości Elektornicznej Banku Śląskiego

W piątek 3 listopada br. nasze programy Subiekt dla Windows i Rewizor dla Windows otrzymały certyfikat potwierdzający ich współpracę z systemem bankowości elektronicznej Banku Ślaskiego. Obydwa produkty umożliwiają generowanie poleceń przelewu dla programu Multicash, pobierają również informacje o operacjach na rachunku

Paź
23
2000

Windows Me i programy DOS-owe Insertu

16 października Microsoft wprowadził na polski rynek swój najnowszy produkt, następcę Windows 98 - Windows Millenium Edition (Me). Dla wszystkich użytkowników programów Insertu w systemie DOS, którzy będą korzystać z Windows Me przygotowaliśmy miniinstrukcję uruchomienia aplikacji MS-DOS w systemie Windows Millenium Edition.

Paź
19
2000

Skarbnik - Twój budżet domowy

Skarbnik

Pod koniec roku InsERT wprowadzi do sprzedaży program o nazwie: Skarbnik - Twój budżet domowy. "Skarbnik jest pierwszym programem, który będziemy oferować na rynku masowego odbiorcy. Mamy zamiar wkroczyć na ten rynek z profesjonalnym i wygodnym w użyciu produktem" - mówi Jarosław Szawlis, prezes firmy InsERT. "Cena Skarbnika nie jest jeszcze ustalona, ale mogę zapewnić, że nie będzie to program drogi" - dodaje. Więcej informacji oraz garść przykładowych ekranów znajdziecie Państwo na osobnej stronie.

Paź
02
2000

Microsoft Partner Days

Serdecznie zapraszamy wszystkich dystrybutorów i klientów Insertu na konferencję Partner Days, która odbędzie się 16 i 17 października br. w Warszawie. Wszystkich zainteresowanych spotkaniem z naszymi pracownikami zachęcamy do odwiedzenia stoiska firmy InsERT w pierwszym dniu spotkania.

Sie
28
2000

Subiekt 4 MEGA z obsługą podatku VAT 3%

Najnowsza wersja Subiekta 4 PLUS/MEGA zawiera już obsługę podatku VAT w stawce 3% zarówno na wydrukach faktur, jak i rejestru VAT. W przygotowaniu jest wersja emitująca nowe dokumenty "Faktury VAT RR" - w tej chwili trwają prace mające na celu jak najszybsze wprowadzenie ostatniej, niecodziennej innowacji Ministerstwa Finansów do naszych programów.

Lip
24
2000

Nowa cena Fabrykanta

Przypominamy, że jest już dostępna nowa wersja (1.04a) Fabrykanta, która znacznie zwiększa jego możliwości (m.in. dodano nowe opcje związane z kontrolą jakości). Ponadto chcielibyśmy poinformować, że zleciliśmy badania porównawcze Fabrykanta z kilkoma innymi systemami wspomagającymi produkcję, których cena kształtuje się na poziomie kilkudziesięciu tysięcy złotych. Z badań tych wynika, że funkcjonalność naszego programu niewiele różni się od tych wielokrotnie droższych systemów. W związku z tym podjęliśmy decyzję o podwyższeniu ceny Fabrykanta do 4 800 zł netto. Nowa cena będzie obowiązywała od 1 sierpnia 2000 r. Od tego momentu rozpoczniemy sprzedaż Fabrykanta na płycie CD, do której dołączone zostaną obszerne materiały szkoleniowe i wdrożeniowe.

Lip
24
2000

Promocyjna sprzedaż Subiekta dla Windows wraz z Asystentem Subiekta

Informujemy, że od 1 sierpnia rozpoczyna się promocyjna akcja sprzedaży Subiekta dla Windows wraz z Asystentem Subiekta.. Akcja potrwa 2 miesiące (do końca września). W tym czasie wszystkie kupione u nas Subiekty dla Windows będą miały dołączony jeden egzemplarz pełnej wersji Asystenta Subiekta (o wartości 100 zł netto). Cena takiego pakietu nie będzie wyższa, czyli wyniesie 600 zł netto.

Lip
19
2000

InsERT w BASDA

BASDA

InsERT - jako pierwszy w Polsce - znalazł się wśród przedsiębiorstw należących do organizacji BASDA (The Business & Accounting Software Developers Association). BASDA to międzynarodowa organizacja zrzeszająca producentów oprogramowania dla firm (http://www.basda.org), która m.in. promuje standard wymiany dokumentów oparty na języku XML. Organizacja ta skupia ok. 200 firm, wśród nich można znaleźć następujące: ACCPAC International, Baan, Ernst & Young, Intuit, JBA, Oracle, Sage, SAP, Scala.

Lip
13
2000

InsERT na konferencji Microsoft Synergy w Rzymie

Microsoft Synergy

W dniach 5-7 lipca w Rzymie odbyła się konferencja Microsoft Synergy 2000 pod hasłem "Turning Vision into Reality" ("By marzenia stały się rzeczywistością"). InsERT znalazł się w gronie 16 zaproszonych na spotkanie firm informatycznych z Polski. Program konferencji obejmował wiele interesujących wykładów, dyskusji, prezentacji (wszystkich zainteresowanych zapraszamy na strony poświęcone spotkaniu: http://www.microsoft.com/europe/synergy). Uczestnicy mieli również okazję wziąć udział w konferencji satelitarnej z Billem Gatesem i zapytać go o sprawy dotyczące Microsoftu: planów na przyszłość, nowych zamierzeń, polityki firmy itp. Dla Insertu spotkanie w Rzymie było udane z wielu powodów, m.in. nawiązaliśmy ważne kontakty z firmami i organizacjami informatycznymi.

Maj
23
2000

Tytuł MCSP dla firmy InsERT

MCSP

W maju 2000 roku firma InsERT otrzymała tytuł Microsoft Certified Solution Provider. Tytuł ten wyróżnia firmę InsERT na tle innych producentów oprogramowania w Polsce. Długoletnia współpraca Insertu z firmą Microsoft oraz wykorzystywanie najnowszych technologii promowanych przez tego światowego lidera zapewnia nam czołowe miejsce w gronie elitarnych przedsiębiorstw tworzących oprogramowanie. Liczymy na to, że dzięki temu prestiżowemu tytułowi dojdzie do zacieśnienia stosunków między firmą InsERT a Microsoftem, a to z kolei pozwoli na powstawanie nowych, coraz lepszych produktów.

Maj
23
2000

Spotkanie integracyjne w Ryni

InsERT Rynia Spotkanie Integracyjne

20 i 21 maja w Ryni nad Zalewem Zegrzyńskim odbyło się Spotkanie Integracyjne zorganizowane dla dystrybutorów i pracowników firmy Insert. Dla wszystkich uczestników przygotowano wiele atrakcji. Gwoździem programu był niewątpliwie paint-ball. Można też było spróbować swoich sił w konkursie siłowym, wziąć udział w zawodach w ciągnięciu ciężarówki, zagrać w koszykówkę lub siatkówkę, pochodzić na szczudłach. Wieczorem wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na wspaniałą staropolską biesiadę przy ognisku. Podano między innymi pieczone prosięta, bigos, grochówkę, sękacz. Zabawa trwała do białego rana. Impreza zakończyła się wspólnym niedzielnym śniadaniem. Obszerniejsza relacja.

Maj
08
2000

Internetowa oferta dla klientów Insertu

InsERT.net

Z okazji premiery nowego serwisu WWW naszej internetowej agendy InsERT.net miło nam poinformować Państwa o specjalnej ofercie przygotowanej z myślą o wszystkich klientach Insertu. Od dziś każdemu zarejestrowanemu użytkownikowi naszych programów przysługuje 5% rabatu na usługi internetowe świadczone przez InsERT.net. Oferta InsERT.net obejmuje m.in. projektowanie, wykonanie i utrzymanie profesjonalnych serwisów WWW, rejestrację domen, utrzymanie kont poczty elektronicznej i serwerów wirtualnych oraz usługi z zakresu marketingu internetowego. Bliższe informacje znajdziecie Państwo na stronie http://www.insert.net.pl. Serdecznie zapraszamy!

Kwi
18
2000

Wiosenne szkolenia dla dystrybutorów

Wiosenne szkolenia dla dystrybutorów

Od 21 do 31 marca w siedzibie firmy InsERT odbyły się szkolenia dla dystrybutorów. Kurs zgromadził największą w historii liczbę uczestników. Łącznie w szkoleniach wzięło udział 104 osoby, co świadczy o dużym zainteresowaniu naszymi programami. Po raz pierwszy zorganizowane zostały szkolenia z pakietu firmy InsERT dla Windows. Kursy z programów pracujących w systemie DOS zakończyły się egzaminem serwisanckim, do którego przystąpiły 74 osoby. Uczestnicy szkoleń wysoko ocenili poziom kursu. Szczególnie doceniono profesjonalnie przygotowane stanowiska komputerowe dla każdego biorącego udział w szkoleniu. Dużą popularnością cieszyły się imprezy towarzyszące: pokazy przebojów filmowych na DVD oraz golf na wrocławskich Złotnikach.

Kwi
18
2000

RCP w Gratyfikancie

Od 18 kwietnia InsERT sprzedaje nową wersję Gratyfikanta - 1.08. Za najciekawszą możliwość, w którą została ona wyposażona, można uznać współpracę tego systemu kadrowo-płacowego z rejestratorami czasu pracy (RCP). Dzięki nim w łatwy sposób można kontrolować i rozliczać pracowników z przepracowanych godzin pracy. Gratyfikant posiada trzy predefiniowane formaty pliku wymiany, oprócz tego istnieje możliwość tworzenia własnych formatów i tym samym współpracy z RCP innych producentów.

Mar
31
2000

Asystent Subiekta już w sprzedaży

Asystent Subiekta

Z przyjemnością informujemy, że 27 marca br. rozpoczęła się sprzedaż Asystenta Subiekta. Asystent Subiekta został przygotowany dla tych użytkowników Subiekta dla Windows, których dział handlowy obejmuje wiele stanowisk pracy. Program ten umożliwia szybkie wystawianie dokumentów sprzedaży przesyłanych do Subiekta dla Windows. Jego zaletą są małe wymagania sprzętowe - program pracuje nawet na komputerze wyposażonym w procesor klasy 486. Asystent Subiekta kosztuje tylko 100 zł (netto).

Mar
31
2000

Asystent Subiekta już w sprzedaży

Asystent Subiekta

W drugiej połowie marca br. powiększy się rodzina programów firmy InsERT. Asystent Subiekta to współpracujący z Subiektem dla Windows DOS-owy program umożliwiający szybkie i sprawne wystawianie dokumentów sprzedaży na komputerach słabszej klasy lub w sytuacji, gdy (ze względu na szybkość obsługi) pożądana jest praca w trybie znakowym.

Sty
26
2000

Pakiet dla Windows zdobywcą Grand Prix

Grand Prix Komputer Expo 2000

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, że programy Subiekt dla Windows, Rachmistrz dla Windows oraz Rewizor dla Windows otrzymały na XV Międzynarodowych Targach Komputer Expo 2000 główną nagrodę - Grand Prix - w kategorii oprogramowania dla przedsiębiorstw.

Sty
19
2000

100 tysięcy sprzedanych programów

100 tysięcy sprzedanych programów

Firma InsERT w połowie stycznia 2000 roku sprzedała 100-tysięczną licencję oprogramowania przeznaczonego dla małych i średnich firm. "Jesteśmy z tego osiągnięcia dumni. Jest to rekord wśród producentów oprogramowania tej branży. Fakt ten stanowi również potwierdzenie dla nas, jako twórców, że programy, które proponujemy firmom, dobrze spełniają swoją rolę" - mówi Jarosław Szawlis, właściciel firmy InsERT. Sukces ze sprzedaży 100-tysięcznego pakietu był możliwy jedynie dzięki zaufaniu, jakim cieszą się programy Insertu wśród polskich przedsiębiorców.

Sty
19
2000

Sukces pakietu dla Windows

Zainteresowanie nowymi programami na rynku okazało się tak duże, że w chwili obecnej chlubimy się sprzedażą 5 tysięcy programów, pracujących w środowisku Windows. Pakiet dla Windows spotyka się również z uznaniem czasopism branży komputerowej - pisze o nim m.in. Enter z lutego br.

Zakończenie sprzedaży Rewizora 2 upgrade

W trosce o jakość naszych programów nieustannie dodajemy do nich nowe opcje oraz dokonujemy zmian związanych ze zmieniającym się stanem prawnym. W ten sposób powstają kolejne podwersje programów - ulepszenia. Po pewnym czasie w miejsce istniejącego systemu wprowadzamy nowy produkt, oferujący o wiele więcej funkcji. Tak w roku 1998 powstał Rewizor 2 system finansowo-księgowy wzbogacony o pełną obsługę środków trwałych. Obowiązująca cena Rewizora 2 wynosi obecnie 1 000 zł + VAT. Jednak specjalnie dla użytkowników Rewizora oferujemy jeszcze do końca sierpnia 2000 r. możliwość zakupu tzw. wersji upgrade w promocyjnej cenie 400 zł + VAT. Chcemy jednocześnie poinformować, że 1 września br. kończymy po 20 miesiącach sprzedaż wersji upgrade Rewizora 2.