InsERT S.A.

Rok 1999

Gru
23
1999

Zwycięstwo Subiekta

Computerworld

Specjaliści z pisma Computerworld przygotowujący grudniowy ranking oprogramowania dla działu handlowego wydali werdykt - Subiekt dla Windows zwyciężył ex aequo z innym produktem, zdobywając wysoką notę 9,4 w skali 10-stopniowej. Stanowi to potwierdzenie, że nasz system znajduje się w ścisłej czołówce programów do obsługi firm.

Gru
15
1999

Rachmistrz 3 - już w sprzedaży

Rachmistrz 3

Z satysfakcją informujemy, że zgodnie z planem - 15 grudnia - rozpoczęliśmy sprzedaż Rachmistrza 3 - najnowszej generacji programu do prowadzenia księgi przychodów i rozchodów. Nowy Rachmistrz został rozbudowany m.in. o obsługę wynagrodzeń zgodną z wymogami reformy ubezpieczeń, o funkcje wspomagające kompleksowe zarządzanie środkami trwałymi. Współpracuje z Subiektem, Gratyfikantem i Płatnikiem. Zapraszamy do zapoznania się z wersją demonstracyjną programu.

Lis
29
1999

Nowa wersja witryny WWW

InsERT jest stale obecny w Internecie już od 1996 r. To medium stało się bardzo ważnym środkiem komunikacji firmy z użytkownikami i dystrybutorami. Od paru lat nasze strony plasują się w czołówce zestawień serwisów WWW firm należących do branży komputerowej. Mamy nadzieję, że nowa szata graficzna i ulepszona struktura witryny przypadną Państwu do gustu. Strony zaprojektował i wykonał InsERT.net, nasza agenda zajmująca się świadczeniem usług internetowych.

Lis
26
1999

Rachmistrz 3 - już wkrótce

Rachmistrz3

Już w połowie grudnia br. dostępny będzie Rachmistrz 3 - nowa generacja programu DOS-owego obsługującego księgę przychodów i rozchodów. Wśród wprowadzonych do tego programu najważniejszych nowości należy wspomnieć o: rozbudowanej obsłudze środków trwałych, rozbudowanym module płacowym współpracującym z programem Płatnik ZUS, wystawianiu i drukowaniu poleceń przelewu oraz rozbudowanej opcji importu danych.

Lis
26
1999

Cennik na rok 2000

InsERT słynie z niskich, stabilnych i rzadko zmienianych cen. Jednak, jak dobrze Państwo wiecie, nie jest możliwe całkowite zamrożenie cen naszych produktów. Z początkiem roku 2000 przestają obowiązywać promocyjne ceny nowości - programów dla środowiska Windows. Podwyższeniu ulegają też ceny kilku innych produktów, które będą dostępne w nowych wersjach. Kończymy sprzedaż Subiekta 4, którego miejsce zajmie pakiet Subiekt 4 MEGA. Oczywiście nadal wszyscy chętni będą mogli nabywać Subiekta 4 PLUS - rozszerzenie wzbogacające Subiekta 4 o nowe możliwości. Zachęcamy do zapoznania się z nowym cennikiem, który zacznie obowiązywać 1 stycznia 2000 r.

Paź
28
1999

Czas na Windows!

Produkty dla Windows

28 października br. rozpoczęła się sprzedaż Subiekta dla Windows, Rachmistrza dla Windows oraz Rewizora dla Windows, tworzących razem pakiet doskonale współpracujących ze sobą programów dla małych i średnich firm, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę przedsiębiorstwa w środowisku Windows. Czas na Windows!

Wrz
26
1999

Subiekt 4 MEGA nagrodzony na targach Softarg

SoftTarg 99

Z radością informujemy, że na XIII. Międzynarodowych Targach Oprogramowania i Sprzętu Komputerowego Softarg, które odbyły się w dniach od 21 do 26 września br., nasz rozszerzony system sprzedaży Subiekt 4 MEGA zdobył wyróżnienie w konkursie Najlepszy produkt.

Lip
15
1999

Zmiana ceny Subiekta 4 PLUS

Informujemy, że od dnia 15 lipca br. zostaje podniesiona cena Subiekta 4 PLUS. Będzie ona teraz wynosić 250 zł netto. Jednocześnie zwracamy uwagę, że podwyżka nie dotyczy pakietu Subiekt 4 MEGA, który w dalszym ciągu kosztuje 500 zł netto.

Cze
01
1999

Nowa edycja pakietu Subiekt 4 MEGA

Od początku czerwca br. dostępna jest nowa edycja pakietu Subiekt 4 MEGA, w skład którego wchodzą: Subiekt 4, Subiekt 4 PLUS oraz film szkoleniowy Pierwszy krok. Pakiet ten jest obecnie sprzedawany w nowym estetycznym pudełku, zawierającym wszystkie jego składniki.

Maj
30
1999

Kolejna nagroda dla Rewizora

Złoty spinacz

Miesięcznik Doradca Biurowy wyróżnił w swoim całorocznym konkursie Rewizora 2 prestiżową nagrodą Złotego Spinacza przyznawaną wyróżniającym się produktom przeznaczonym dla firm.

Kwi
26
1999

Subiekt zwycięzcą w rankingu Computerworld

Computerworld

Najnowszy numer specjalistycznego pisma Computerworld (z 26 kwietnia br.) przyniósł nam miłą wiadomość. Fachowcy przeprowadzili testy porównawcze czterech najpopularniejszych w Polsce systemów obsługujących magazyn. Zwyciężył nasz Subiekt! Przytaczamy werdykt: "Oceniano właściwości programów z uwzględnieniem kilkunastu kryteriów, takich jak łatwość instalacji i obsługi, serwis, jakość dokumentacji i plików pomocy, cena i oferowane funkcje (np. sprzedaż, współpraca z urządzeniami fiskalnymi, czytnikami kodu kreskowego). Pierwsze miejsce w rankingu (...) zajął produkt firmy InsERT - Subiekt 4 wraz z programem uzupełniającym Subiekt 4 PLUS."

Sty
29
1999

Alma-Pro autoryzowanym partnerem regionalnym Insertu

Alma-Pro

29 stycznia br. nastąpiła uroczysta inauguracja działalności naszego gdańskiego przedstawicielstwa, prowadzonego przez firmę Alma-Pro. Więcej informacji na ten temat znajdziecie Państwo na specjalnej stronie.

Sty
11
1999

Reforma ZUS bez problemu

Gratyfikant (wersja 1.03) i Rachmistrz 2 (wersja 1.15) to programy, które zostały przystosowane do reformy ubezpieczeń społecznych.