InsERT S.A

Rachmistrz GT - pomoc techniczna

Księga przychodów i rozchodów oraz system naliczania podatku zryczałtowanego.

teleKonsultant - specjalistyczna pomoc techniczna

teleKonsultant to system dający dostęp do specjalistycznej pomocy technicznej. Został przygotowany dla klientów, których pytania i problemy wykraczają poza instalację i rozpoczęcie pracy z programem. teleKonsultant daje Państwu gwarancję szybkiej pomocy w rozwiązaniu problemów, a tym samym pewność spokojnego prowadzenia działalności Państwa firmy.

W ramach rocznej licencji uzyskują Państwo:

 • Wydzielone numery telefonów do specjalistów
  Otrzymają Państwo pomoc telefoniczną we wszelkiego rodzaju pytaniach i problemach, na które możecie natknąć się przy pracy z naszymi programami. Zadanie to realizujemy w gronie najlepszych specjalistów, którzy są ustawicznie szkoleni, by szybciej i sprawniej rozwiązywać Państwa problemy. Każdy program objęty specjalistyczną pomocą techniczną posiada wydzielony numer telefoniczny, co pozwala na szybkie połączenie się z konsultantem i uzyskanie pomocy.
 • Oddzwanianie
  Dzięki specjalistycznej pomocy technicznej uzyskują Państwo pewność, że nawet w przypadkach pytań, na które nie da się odpowiedzieć doraźnie, nasz pracownik, po szczegółowych konsultacjach z odpowiednimi specjalistami, oddzwoni do Państwa i poda najlepsze rozwiązanie problemu. Takie działanie znacznie obniża Państwa koszty i pozwala zaoszczędzić wiele czasu.
 • Incydenty analizy bazy danych
  Czasami w wyniku np. awarii sprzętu dane zgromadzone w programie mogą ulec uszkodzeniu. Postaramy się pomóc Państwu nawet w tak trudnej sytuacji. W ramach teleKonsultanta będziecie Państwo mogli przesłać nam dane podmiotu do analizy aż dziesięciokrotnie. W przypadku biur rachunkowych może to być np. dziesieciokrotna analiza bazy tego samego podmiotu lub dwukrotna pięciu różnych podmiotów obsługiwanych przez biuro.

Przez cały okres obowiązywania rocznej wersji teleKonsultanta należą Państwo do Klubu InsERT, co daje Państwu możliwość korzystania ze specjalnych ofert przygotowanych przez Partnerów Klubu:

Klub InsERT
 • prenumerata Gazety Prawnej w wersji elektronicznej - rabat 140 zł;
 • prenumerata Monitora Księgowego - rabat 39 zł;
 • prenumerata Personelu i Zarządzania - rabat 35 zł;
 • publikacje biznesowe Wydawnictwa C.H. Beck - rabat 20%;
 • sprawdzanie solidności kontrahentów w internetowej bazie dłużników ERIF - rabat 540 zł;
 • pizza i dania włoskie w pizzeriach Dominium - rabat 10%;
 • różne rodzaje kaw i herbat w sklepach Czas na Herbatę - rabat 5%;
 • odzyskiwanie danych oraz usługi z dziedziny informatyki śledczej firmy HDLab - rabat 10%;
 • wynajem samochodów dostawczych w wypożyczalni Lupus - rabat 10%.

Katalog korzyści oraz szczegółowe informacje na temat zamawiania produktów i usług znajdą Państwo na stronie http://klub.insert.com.pl.

Ofertę teleKonsultanta kierujemy do posiadaczy programów: Subiekt GT, Subiekt 5 EURO, Gestor GT, Rachmistrz GT, Rachmistrz 4 EURO, Rewizor GT, Rewizor 3 EURO, Gratyfikant GT oraz Gratyfikant 3.

teleKonsultanta mogą Państwo zamówić w punktach sprzedaży lub w punktach serwisowych naszego oprogramowania.

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem.

Klub InsERT

Wykupiłeś Abonament lub teleKonsultanta? Skorzystaj z ofert Klubu!